Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi Muhtar Adayı Sondoğan ŞAHİN
bağcılar anaokulu, bağcılar anaokulu erken kayıt, bağcılar meb anaokulu
bağcılar web tasarım, web sitesi, bağcılar eticaretbağcılar anaokulu, bağcılarda anaokulu, bağcılar ilkizler anaokulumerkezi uydu sistemiTıkanıklık Açma | Gider Tıkanıklığı Açma
bağcılar firma rehberi tel : 0554 432 22 22

Bağcılar’a Kardeş Belediye Kastamonu Oldu

kastamonu-bagcilar-belediyesi-ile-kardes-belediye-olduBağcılar her zaman olduğu gibi faaliyetlerine devam ederken birde kardeş belediye oldu. işte Haberin Devamı

Kastamonu Belediyesi, Bağcılar Belediyesi ile kardeş belediye oldu.

Kastamonu Belediyesi, Bağcılar Belediyesi ile kardeş belediye oldu.

Kastamonu Belediye Meclisi, Haziran ayı toplantısını Belediye Hizmet Binasında gerçekleştirdi. Gündem dışı söz alan Belediye Başkan Vekili Eşref Can, Ak Parti ve MHP grubunun da verdiği destekle Belediye Meclisine önerge sundu. Başkan Vekili Eşref Can’ın verdiği önerge, oy birliğiyle kabul edildi. Önergeye göre, Kastamonu Belediyesi ile Bağcılar Belediyesi kardeş belediye oldu.

Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Bağcılar’da birçok Kastamonulunun ikamet ettiğini belirterek, kardeş belediye olunmasıyla birlikte buradaki insanlara daha kolay ulaşılabileceğini söyledi.

Ayrıca Belediye Meclisi gündemine alınması için verilen bir diğer önergede ise, Türk Dünyası Belediyeler Birliği’ne katılması ve belediye başkanının temsil etmesi de meclis tarafından oy birliğiyle kabul edildi. Mecliste, yeni kurulan müdürlüklerin görev ve sorumluluklarını belirleyen yönetmeliklerinin okunması ve kabul edilmesiyle birlikte sona erdi.

Öte yen Belediye Meclisi, Diyarbakır’ın Lice ilçesinde 2’nci Hava Kuvvetleri Komutanlığı’na bağlı askeri alanda bulunan Türk Bayrağı’nın indirilmesine tepki göstererek, bayrağa yönelik yapılan çirkin olayı Belediye Meclisi oy birliğiyle kınadı.

Bağcılar’a Kardeş Belediye Kastamonu Oldu sitemize 12 Haziran 2014 tarihinde eklenmiş ve 659 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.