Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi Muhtar Adayı Sondoğan ŞAHİN
bağcılar anaokulu, bağcılar anaokulu erken kayıt, bağcılar meb anaokulu
bağcılar web tasarım, web sitesi, bağcılar eticaretbağcılar anaokulu, bağcılarda anaokulu, bağcılar ilkizler anaokulumerkezi uydu sistemiTıkanıklık Açma | Gider Tıkanıklığı Açma
bağcılar firma rehberi tel : 0554 432 22 22

Bağcılar’da 67 Noktada Güvenli İnternet

bagcilar-ucretsiz-internetİnternet Çağı Bilgi Dünyasından Bağcılarlılar nasibini aldı. Açık alanlarda Parklarda Caddelerde artık internet ücretsiz. Güvenli ve zararlı internetten arındırılmış bir internet olan 3b 7’den 70’e herkes nasibini alıyor.  İnternet e girmek için ister telefonunuzdan isterseniz bilgisayarınızdan Tek yapmanız gereken “Bagcilarbld 3B” yi bulup bağlanmak. Bağcılar belediyesi olarak bağcılarda yaşayan halkına böylesi güzel ve teknolojik hizmeti sunan Başta Belediye Başkanımız Sayın Lokman Çağırıcı’ya ve Bu hizmeti bizlerle buluşturan çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyoruz. Bağcılar’da Ücretsiz İnternetin Keyfini sürmeniz temennisi ile daha sonra da yazımızın içeriğine ücretsiz internetin hangi bölgelerde olduğu konusunda bilgilendirme yapacağız.

Bağcılar’da 67 Noktada Güvenli İnternet sitemize 16 Mart 2014 tarihinde eklenmiş ve 1.256 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.