Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi Muhtar Adayı Sondoğan ŞAHİN
bağcılar anaokulu, bağcılar anaokulu erken kayıt, bağcılar meb anaokulu
bağcılar web tasarım, web sitesi, bağcılar eticaretbağcılar anaokulu, bağcılarda anaokulu, bağcılar ilkizler anaokulumerkezi uydu sistemiTıkanıklık Açma | Gider Tıkanıklığı Açma
bağcılar firma rehberi tel : 0554 432 22 22

Bağcılar’da Mavi Marmara Şehitleri Anıldı

bagcilar-mavi-marmara-anildiBağcılar Belediyesi ve BAGİMDER’in ortaklaşa düzenlediği ‘Mavi Marmara şehitlerini  anma’ programı Halk Sarayı’nda yapıldı. Programa katılan İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım, dünyada yaşanan savaşlarda sadece Müslümanların öldürüldüğünü söyledi.

‘Mavi Marmara Şehitlerini Anma’ programı Bağcılar Belediyesi Halk Sarayı’nda gerçekleştirildi.  Bağcılar Belediyesi ve BAGİMDER’in ortaklaşa düzenlediği geceye İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım katıldı. Program İmam Hatip Lisesi öğrencisi Mert Can’ın Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı.

Ardından selamlama konuşması için sahneye çıkan BAGİMDER (Bağcılar İmam Hatip Okulları Mezun ve Mensupları Derneği)  Başkanı Hasan Hüseyin Dönmez, Mavi Marmara olaylarında şehit olanları rahmetle andıklarını söyleyerek, “Kurduğu insani yardım vakfıyla, dünyanın birçok ülkesine yardımlar ulaştıran İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım’a yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederim. Mavi Marmara olayında aktif görevde bulunan Bülent Yıldırım’ın onurlu duruşu bizleri gururlandırdı” diye konuştu.

Program İHH’nın tanıtım görüntüsüyle devam edildi.

İHH Genel Başkanı Avukat Bülent Yıldırım, dünya üzerinde 4 yıl içinde çok şeyler değiştiğini söyleyerek, “Önce Allah’a sonra sizlere güveniyoruz. Onurlu bir mücadele veriyoruz geri adım atmak istemiyoruz” dedi.

DÜNYA’DA MÜSLÜMAN KATLİAMI YAŞANIYOR

Dünyayı cennet de cehennem de yapmak kendi elimizde olduğunu söyleyen Yıldırım, “Mescid-i Aksa’yı kim yönetiyorsa, gözünüzü oraya dikin. Dünyanın cennet mi cehennem mi olduğunu anlarsınız. Mescid-i Aksa bizim elimizdeyken adalet vardı. Ne zaman Hıristiyanların eline geçti Yahudileri katlettiler. Ne zaman Yahudilerin eline geçti Müslümanları ve Hıristiyanlarını katlettiler. Siyonistlerin eline geçince de Müslümanları öldürmeye başladılar. Şu anda 4. Dünya Savaşı yaşanıyor. Ama maalesef ölenler hepsi Müslüman.  Filistin, Çeçenistan, Doğu Türkistan, Arakan, Mora, Orta Afrika

Ve Keşmir’de ölenlerin hepsi Müslüman. Hıristiyanların birbiriyle savaşı var mı? Yahudilerin Hıristiyanlarla savaşı var mı?” diye sorarak Haçlılar, Siyonistler, Budistler ve işbirlikçiler birlik olup Müslümanları öldürdüğünü söyledi.

BU MİTİNG ÇOK ÖNEMLİ

Mavi Marmara olaylarında yaşadıklarını da  anlatan Bülent Yıldırım, “İsrail bu olaydan sonra güç kaybetti, yalnız kaldı. Bu olayı unutturmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Biz bu olayı unutmadık,  unutturmayacağız. Bu nedenle 31 Mayıs Cumartesi günü binlerce kişiyle Sultanahmet’te buluşacağız. Güçlü olduğumuzu herkese göstereceğiz. Türkiye için çok önemli olan bu mitinge herkesi bekliyoruz.” diye konuştu.

Bağcılar’da Mavi Marmara Şehitleri Anıldı sitemize 24 Mayıs 2014 tarihinde eklenmiş ve 799 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.