Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi Muhtar Adayı Sondoğan ŞAHİN
bağcılar anaokulu, bağcılar anaokulu erken kayıt, bağcılar meb anaokulu
bağcılar web tasarım, web sitesi, bağcılar eticaretbağcılar anaokulu, bağcılarda anaokulu, bağcılar ilkizler anaokulumerkezi uydu sistemiTıkanıklık Açma | Gider Tıkanıklığı Açma
bağcılar firma rehberi tel : 0554 432 22 22

Bağcılar’dan Ağrı’ya “Kardeşlik Köprüsü”

Bağcılar Belediye Başkanı Çağırıcı: “Ağrı’da Bilgi Evi Projesi’ni hayata geçireceğiz” dedi.

Başkan Lokman Çağırıcı, kardeş belediye Ağrı’ya bazı yatırımlar yapacaklarını söyledi.

1 Haziran’da tekrarlanacak belediye başkanlığı seçimi çalışmaları kapsamında İstanbul’dan kente gelen Çağırıcı, gazetecilere yaptığı açıklamada, Ağrı ile Bağcılar’ın kaderinin geçmişte örtüştüğünü söyledi.

Bağcılar’ın daha önce mahrumiyet bölgesi olarak ayrıldığını, varoş cümlelerin başında yer aldığını anlatan Çağırıcı, mum ışığında okuduklarını ve okula yürüyerek gittiklerini belirtti.

Bağcılar’da 15. yılını tamamlamanın huzuru ve mutluluğu içinde olduğuna dikkati çeken Çağırıcı, Ağrı’da da AK Parti’nin kazanacağına inandığını vurguladı.

Kentte büyük bir heyecan, herkesin imece usulüyle çalıştığını gördüğünü aktaran Çağırıcı, kente “diş kirası” olarak geldiklerini dile getirdi.

Çağırıcı, sözlerine şöyle devam etti:

“Bunu diş kirası kabul edin. Oyun gruplarımız, piknik masalarımızla, çöp kovalarımızla, konteynerlerimizle geçen hafta buraya ekip göndermiştim. O ekibimizin tespit etmiş olduğu acil ihtiyaçları ‘öncelikli getirelim’ dedik. Bu malzemelerimizin tamamı buradadır. Bugün itibarıyla montaja başlamıştır. İnşallah bir-iki gün içinde de Ağrılı kardeşlerimize hizmet etmeye başlayacaktır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin hediyesi olarak da cenaze nakil aracını kente getirdik. Bağcılar Belediyemizin bu hediyesinde bizlere destek olan Erzurumlu iş adamımız var, isminin açıklanmamasını istiyor. Ak Parti Belediye Başkan adayımız Hasan Arslan kardeşimizin inşallah ay sonu itibarıyla hizmetlere başlayacağına samimiyetimle inanıyorum.”

“Rabbim, her şeyin hayırlısını nasip etsin” diyen Çağırıcı, “Bizler ve Ak Parti camiası, bu ülke ve Ağrımız için hayırlı değilse, Rabbim nasip etmesin ama biz hayırlı olduğuna inanıyoruz. Emek verip gayret ettik. Ağrı’daki Cumhuriyet Caddemizin güzel olduğunu gördük. Tabii Ağrı Belediyemizin imkanlarıyla bizim imkanlarımız bir değil. Mutlaka Hasan Arslan’ın da güzel hizmetlerle aşk ve şevkle yanıp tutuştuğuna şahidiz. İnşallah güçlerimizi birleştireceğiz, imkanlarımızı birleştireceğiz” değerlendirmesinde bulundu.

Çağırıcı, sözlerini şöyle tamamladı:

“Ağrı’da Bilgi Evi Projesi’ni hayata geçireceğiz. Sinema salonu, derslikleri, aynı zamanda çocuklarımızın dershane parası ödemeyeceği, folklor gibi birçok sosyal ve kültürel etkinliği yapacağı, aynı zamanda bölge halkının da sinema ve konferans salonu olarak kullanabileceği çok amaçlı kültür evimiz olacak. Kapalı yüzme havuzu da yapacağız, bütün hizmetler ücretsiz olacak.”

Bağcılar’dan Ağrı’ya “Kardeşlik Köprüsü” sitemize 20 Mayıs 2014 tarihinde eklenmiş ve 643 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.