Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi Muhtar Adayı Sondoğan ŞAHİN
bağcılar anaokulu, bağcılar anaokulu erken kayıt, bağcılar meb anaokulu
bağcılar web tasarım, web sitesi, bağcılar eticaretbağcılar anaokulu, bağcılarda anaokulu, bağcılar ilkizler anaokulumerkezi uydu sistemiTıkanıklık Açma | Gider Tıkanıklığı Açma
bağcılar firma rehberi tel : 0554 432 22 22
Adres : Paşaalanı Mh. Yeni Sanayi Sitesi 12 Ekim Cad. 1. Kapı No:3 BALIKESİR
Telefon : 0 (266) 246 07 79
E-Posta : balikesirtabela@gmail.com
Websitesi : www.balikesirtabela.net
Üyelik Tarihi : 07 Nisan 2014

Balıkesir Tabela

Balıkesir Tabela Türleri ve Genel Kullanım Yerleri

Şehrin Mobilyaları diye de adlandırabileceğimiz bu tabela türünde yapabileceklerimiz hayallerimizle sınırlıdır.

balikesir-bilbordAlüminyum Tabela Türlerinde Adındanda belli olacağı gibi kullanılan ana malzeme alüminyumdur, Alüminyum tabelada yapılacak boyuta göre kalınlıkları 1.5mm 2mm 2.5 mm ve 3 mm et kalınlıklarında üretim yapılmaktadır. Işıklı Alüminyum Tabelalarda genelde cnc router oyma yapılan reklam bölümüne tersten plexi glass istenilen renkte uygulanarak imal edilir ve aydınlatması iç kontrüksiyona florasan lamba tesisatı yapılarak sağlanır..

Işıksız Türlerde İse oyma yerine bu kes ister alüminyum zemine folyo ister cnc kesimli plexi glass yapıştırılarak da yapılabilir.

Işıklı ve ışıksız Alüminyum Tabela Dışında Alüminyum zemin cephe kaplamasında veya tabela zemin uzatmalarındabalikesir-bilbort-tabela da kullanılmaktadır. Alüminyum Zeminler Genelde Elektrostatik Toz Boyası Kullanılmaktadır. Bu boya alüminyumun uzun seneler dış etkilere karşı (yağmur suyu, kar suyu vb.) dayanmasını ve güzel gözükmesini sağlar.

Balıkesir’de her türlü alüminyum giydirme , ışıklı ışıksız alüminyum tabela, alüminyum totem türleri Firmamız (Akon Tabela) tarafından titizlik ile yapılmaktadır.

Her Türlü Teklif, Tasarım Fiyat Bilgisi İçin İster Web Sitemiz Üzerinden İster Telefon İle Bize Ulaşabilirsiniz.

Balıkesir Tabela | Balıkesir Totem | Cephe Cam Kaplama | Balıkesir Dijital Baskı | Balıkesir Araç Kaplama | CNC Router Kesim | Balıkesir Kutu Harf |

Diğer Firmalar, Haberler kategorisinde bulunan Balıkesir Tabela sitemize 07 Nisan 2014 tarihinde eklenmiş ve 3.250 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
Firma Resim Galerisi