Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/bagcilarfirma/public_html/wp-content/themes/rehber/functions.php:7) in /home/bagcilarfirma/public_html/wp-includes/feed-rss2.php on line 8
Bağcılar Firma Rehberi, Bağcılar da Firmanı Kaydet, İstanbul Bağcılar şirketleri, İstanbul Bağcılar Firmaları Rehberi, İstanbul Bağcılar ilçesinde faaliyet gösteren firmaların listesi,Bağcılar Seri İlan, bagcilar, Bağcılar, reklam, Bağcılar Web Portalı, Bağcılar Web Tasarım Merkezi, bağcılar ilçe rehberi, bağcılar haber, bağcılar haberleri, bağcılar işletmeler, bağcılardaki firmalar, bağcılar kurumları http://www.bagcilarfirmarehberi.com Bağcılar Firma Rehberi, Bağcılar da Firmanı Kaydet, İstanbul Bağcılar şirketleri, İstanbul Bağcılar Firmaları Rehberi, İstanbul Bağcılar ilçesinde faaliyet gösteren firmaların listesi,Bağcılar Seri İlan, bagcilar, Bağcılar, reklam, Bağcılar Web Portalı, Bağcılar Web Tasarım Merkezi, Bağcılar ilçe rehberi, Bağcılar Haber Sun, 02 Dec 2018 12:48:03 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.0.1 Sondoğan Şahin Kimdir ? http://www.bagcilarfirmarehberi.com/sondogan-sahin-kimdir/ http://www.bagcilarfirmarehberi.com/sondogan-sahin-kimdir/#respond Thu, 29 Nov 2018 07:34:23 +0000 http://www.bagcilarfirmarehberi.com/?p=5653

Sondoğan Şahin Kimdir ? sorusunu bizzat kendisiyle cevaplayarak siz değerli Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi Muhtar Adayını tanıtma imkanı bulduk. Sondoğan ŞAHİN Yıldıztepe Mahallesinden aday olmasının yanı sıra 45 yıldır mahallemizde ikamet eden biri olarak her sokağının sorunlarını bilmesinin yanında hırslı kişiliğiyle de muhtarlık yarışında rakiplerinden daha çok ön plana çıkıyor.

Bu vesile ile öncelikle Sondoğan ŞAHİN Bey’e bizimle görüşmeyi kabul ettiği; güler yüzü, samimiyeti ve sorularıma detaylı cevaplar verdiği için yıldıztepe mahallesi muhtar adayı Sondoğan ŞAHİN’e şahsım adına teşekkür ediyorum.

Kendinizi nasıl biri olarak tanımlıyorsunuz?

Uzun yıllar iş hayatının bizzat içinde olan özellikle de inşaat ve hafriyat sektörünün içinden gelen biri olarak devamlı mücadeleci ve hareketli birisiyim. Genç yaşta kendimi büyük iş makinelerinin üzerinde bulduğumdan hayata hep iyi bakmayı aynı zamanda farklı iş alanlarında da insanlar ile iç içe olduğumdan kendimi hep birşeyler yapma gereksinimi hissettirmektedir. Sürekli insanların içerisindeyim. Bu da insanlara elimden geldiğince el uzatmaya çalışmaya çalışırım fakat bunu statü alarak yapmak daha başka olacağını düşünmekteyim.

Muhtarlık makamına bakış açınızı öğrenebilir miyim?

Muhtarlık makamı bütün mahallenin her kesimine dokunabilen en alt statüde olmasına rağmen sistemin en önemli öncelikli makamı muhtarlıktır. Halkın sorunlarını, dertlerini, istek ve taleplerini yüksek makamlara da iletebilecek en yakın kişidir muhtardır. Bu yüzden adeta köprü görevi gören Muhtarlık görevini sadece koltuk kavgası değil bir anlamda ‘sosyal sorumluluk’ olarak görüyorum. Artık günümüzde kimseye yalan vaatler ile kandırmanın güç olduğunu çok iyi bildiğimizden yıldıztepe mahallesi muhtar adayı olarak daima doğruları söyleyeceğiz. Bu makamın bağlı olduğu bir üst makam olarak Kaymakam’a bağlı olduğundan dolayı burada mahallemizdeki sorunları ilgili merciye iletmenin yeterli olmadığını devamlı araştırarak mahallemizin sakinlerinin istekleri doğrultusunda araştırmak, talep etmek ve takip etmek üzere düşüncelerim vardır.

“Bu Seçim Bütün Seçimlerden Daha Zor”

Evet çünkü bir belediye başkanı veya diğer adaylar vaatler sunarak seçmenlerini belli oranda etkileyebilirken muhtarlık makamının yetkileri belli bir yere kadar sınırlandırılmıştır. Ben yetkilerim elverdiğince nereye gidilmesi gerekiyor ne yapılması gerekiyor ise mahallemizin sorunları noktasında bizzat takipçisi olacağım.

“Ben Değil Mahallem Kazanacak”

Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi Muhtar Adayı: Sondoğan Şahin Rakipleri Arasında Sokağın Nabzına Göre En Güçlü Aday Olarak Gösterilmektedir.

Niçin Muhtarlık Seçiminde Size Oy Verelim?

Bu sorunuza verilecek olan cevap olarak Gümüşhane Gökdere Köyü Dernek Başkanlığını 3 yıldır hiç bir karşılık almadan hizmet etmiş olmam konusunu bizzat insanlarla bire bir olmayı, konuşmayı, onların sorunlarıyla ilgilenmeyi sevdiğime bağlıyorum. Bu hususta Yıldıztepe Mahallesi Muhtar Adayı olarak kendime öz güvenim tam; çözüm üretebileceğime, bu işi hakkıyla yapabileceğime inanıyorum. Yine her zaman dediğim gibi 45 yıldır burada yaşayan biri olarak buradaki insanlara hitap edebileceğimi, muhtarlık görevini layıkıyla ve severek yapacağımı düşünüyorum.

Seçim vaatlerim arasında yakın zaman da görüleceği üzere ALO MUHTAR hattı kurarak en ufak sorunlarında dahi mahalle halkımın bana ulaşabilirliklerini artıracağım. Zaten seçim çalışmalarında adresimi ve telefon numaramı paylaştığını, bunun da samimiyetinin bir göstergesi olduğunu vurguluyor. Seçim öncesinde de muhtar olduktan sonra da vatandaşın aynı numaradan kendisine ulaşmaya devam edebileceğini söylüyor.

Ben Ulaşılamayan Bir Muhtar Olmayacağım

Mahalle sakinlerinin bana gece de gündüz de olsa her zaman ulaşabileceklerinin garantisini veriyorum. Az önce de dediğim gibi “ALO MUHTAR HATTI” ile de bunu iyice ulaşılabilir kılarak hizmetlerimizin aksamamasına büyük katkı sağlayacağını da düşünmekteyim. Herhangi bir vatandaşımızın makamımda beni bulamadığı halde rahatlıkla beni telefonla arayıp birinci ağızdan sorunlarını iletebilmesini sağlayacağım.

Seçimden galibiyetle çıkacağınıza inanıyor musunuz? 

Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi Muhtar Adayı olarak Kazanacağıma kesin gözüyle inanıyorum; eminim. En güçlü aday olduğumu düşünüyorum. Sahadaki etkinliğim çok fazla. 45 yıldır aynı semtte ikamet etmem ve uzun yıllar inşaat alanında Esnaf olmanın da verdiği bir şey olarak sima olarak da kesinlikle tanınıyoruz, seviliyoruz. Ben bunu sahaya çıktığımda da gördüm. Görüştüğümüz her on kapının 9’unu ben tanıyorsam 10’u da beni tanıyor; bu yüzden tepkiler çok güzel. Beni tanıyan bir insanın benden başkasına oy verebileceğine inanmıyorum.

]]>
http://www.bagcilarfirmarehberi.com/sondogan-sahin-kimdir/feed/ 0
Yıldıztepe Muhtar Adayı http://www.bagcilarfirmarehberi.com/bagcilar-yildiztepe-mahallesi-muhtar-adayi/ http://www.bagcilarfirmarehberi.com/bagcilar-yildiztepe-mahallesi-muhtar-adayi/#respond Mon, 19 Nov 2018 18:46:28 +0000 http://www.bagcilarfirmarehberi.com/?p=5636 Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi Muhtar Adayı olarak 31 Mart 2019 yılı seçimlerinde çok güçlü bir aday olarak Sondoğan ŞAHİN Bey çok iddalı bir aday olarak mahallemizde adaylığını açıklamış bulunmaktadır. Gelin biraz da bağcılar ilçesi yıldıztepe mahallesi muhtar adayı için Sondoğan ŞAHİN Bey’i yakından tanıyalım.

SONDOĞAN (RIZA) ŞAHİN KİMDİR ?

1957 Gümüşhane Doğumlu. 2 Çocuk Babası.  Yıldıztepe Mahallesi 579. Sokakta İkamet Ediyor. 45 Yıldır Yıldıztepe Mahallesi’nde Yaşıyor. Emekli ve Halen Gümüşhane Gökdere Köyü Dernek Başkanıdır.

Aday olduğu ilk günden bu yana mahalle halkından büyük ilgi ve destek gördüğünü söyleyen ŞAHİN, “Yıldıztepe Mahallemizin sorunlarını 45 yıldır yaşayan, bilen biri olarak hızlı çözüm için söz veriyorum. 7’den 70’e Tüm Yıldıztepe Mahalle halkımızın, her zaman, üzüntülerinde, kederlerinde, sevinçlerinde yanlarında olan bir abi, kardeş, arkadaş, dost görecekler” dedi.

“KALİTELİ HİZMET HERKESİN HAKKI”

Devamına ekleyerek “Yıldıztepe Mahallemizde yollar ve yaya geçitlerin ıslahını ve düzenli bakımını sağlayacağım. Yaşlılık hizmetleri ve ihtiyacı olan kişilerin sorunları ile birebir ilgileneceğim diye sözlerine ekledi.

Yine mahallemizin toplamda olan 139 sokağının elektrik, su ve altyapı sorunlarının çözülmesinin takipçisi olacağım. Mahallemizdeki eğitim kurumlarının daha iyi öğretim vermelerini sağlamak için gereken girişimlerde bulunacağım dedi. Bağcılar Yıldıztepe Mahallesinde alt yapı olarak fiber internet hattına sahip olmayan hiçbir sokak kalmayacak diyerek sözlerini tamamladı.

Web: www.sondogansahin.com

Email: info@sondogansahin.com

Tel: 0535 235 72 38

Adres: Yıldıztepe Mahallesi 582. Sokak. No: 1 Bağcılar / İstanbul

]]>
http://www.bagcilarfirmarehberi.com/bagcilar-yildiztepe-mahallesi-muhtar-adayi/feed/ 0
Petek Temizleme http://www.bagcilarfirmarehberi.com/petek-temizleme/ http://www.bagcilarfirmarehberi.com/petek-temizleme/#respond Sat, 03 Nov 2018 15:24:36 +0000 http://www.bagcilarfirmarehberi.com/?p=5629 İstanbul ve Gebze başta olmak üzere petek temizleme konusunda uzmanlar tarafından uzun yıllar temizlenmeyen hem kombinizi hem de peteklerinizi robot ile temizletmek ister miydinizz ?

işte asıl bu konu üzere iz yapı tesisat olarak alanında uzmanlar tarafından uzmanlar tarafından robot ile petek temizleme işlerinizi özenle yapılmaktadır. Bu da firmaların daha çok alanında uzman olmayanlar tarafından yapıldığında bir çok problemi yani kombi bozulması gibi durumları beraberinde getirdiği için piyasanın en iyileri tarafından bu zorlu görevi firmamız olarak üstlenmekteyiz.

Adeta çocuk oyuncağı niteliğinde olan bu işlemlerinizi firmamızın uzmanlarınca yaptırmanız uzun yıllar kafanızın rahat olmasını sağlayacaktır..!

Görüleceği üzere eski tip işler ile petekleriniz yerinden sökülerek banyolarda yıkanmakta akabinde tekrar yerine koyularak uzun saatler süren işlemlere tabi olunurdu. Bu işlemlere de çok yüksek fiyatlar verilirdi fakat neticesinde astar yüzünü geçerdi ve masrafı çok olurdu. Artık petek sayınıza göre bir kaç saatlik işlemler ile 3 4 yılda 1 kere bu petek temizleme işlemlerini özverili bir şekilde yaparak artık sorunsuz bir faturalandırma dönemine girersiniz. Diğer türlü 2 fatura ile yüksek ücretler öderken artık 1 faturanın artan extrasını petekleriniz için vererek zorlanmadan diğer aylar düşük ücretlere ödemeleriniz gelir.

Buna göre alanında uzman, uzun yıllar sektörel tecrübeye sahip, robot ile kimyasal ile sorunlu cihazlarınızı temizleme işlerine tabi tutulan petekleriniz itina ile temizlenerek sizlere teslim edilir. Sonuç olarak görülecektir ki daha az yakıt ile daha fazla ısınma elde ederek kafanızda artık yüksek fatura derdi olmadan kolay yöntemler ile sorunlarınızdan kalıcı bir şekilde kurtulacaksınız.

]]>
http://www.bagcilarfirmarehberi.com/petek-temizleme/feed/ 0
Tekstil Taşıma Torbası http://www.bagcilarfirmarehberi.com/tekstil-tasima-torbasi/ http://www.bagcilarfirmarehberi.com/tekstil-tasima-torbasi/#respond Fri, 20 Jul 2018 19:02:20 +0000 http://www.bagcilarfirmarehberi.com/?p=5510 Tekstil Taşıma Torbası için her kesimden gelen talepleri en iyi şekilde karşılayan firmamız en ideal fiyatlara sizlerden gelen siparişleri çok hızlı bir şekilde karşılayacak kapasiteye sahiptir.

Tekstil Taşıma Torbası diğer bir adıyla tekstil taşıma brandası olarak da adlandırılan bu saklama kapları ile ürünlerinizin en iyi şekilde korunmasına karşın bu ürün ile sağlıklı nakliye sağlarsınız.

Tekstil torbaları aracılığıyla ürünlerinizi kirlenmesini engellediğiniz gibi aynı zamanda da bu eşsiz malzeme sayesinde özellikle dış etkilere karşı ürünlerinizi korumayı sağlayabilmeniz mümkündür. Konfenksiyon firmalarının ürün olarak çıkardıkları pantolon, gömlek, mont, ve diğer malzemeleri de bu ürünler aracılığıyla kolayca yanlarında bulunan taşıma, tutma yerleri ile kolayca taşımanız mümkündür.

Oteller, çamaşır yıkama yerleri, kuru temizlemeler, konfeksiyonlar, pansiyonlar çamaşırlarını taşımak amacıyla veya transfer esnasında gerek güneş ışınlarından gerekse kirlenmesi ve dış etkilere maruz kalmaması açısından tekstil taşıma çuvalı olarak da bu ürünlere ihtiyaç duyarlar.

Tekstil taşıma torbası fiyatları almak amacıyla iletişim numaralarımzdan hemen bizlere ulaşın ve tekstil taşıma torbası satın almak amacıyla dilediğiniz renklerden sarı, mavi, gri, yeşil, beyaz vs. çeşitlerde ürünlere sahip olabilirsiniz.

Konfeksiyon taşıma torbası, branda taşıma torbası, için farklı boyutları olan bu ürünler büyük boy, küçük boy ve orta boy olmak üzere farklı ebatlarda tasarlanabilmektedir. Tamamen sizlerden gelecek olan taleplere göre ürünlerinizin üretilmesi sağlanarak merkezi bir otorite ile kısa sürede dikilerek sizlere teslimatı bizzat firma çalışanlarımızca sağlanır. İzmir taşıma torbası taleplerinizi ise dikimi yapıldıktan sonra ilgili kargo firmasına teslimatı sağlanır.

Branda taşıma torbası fiyatları

Branda taşıma torbası fiyatları noktasında sokak sokak gezerek ürünlerden aramanıza gerek kalmadan firmamızın iletişim numaraları aracılığıyla aramanızda hemen firmamız sizlere bu ürünlerden istediğiniz özelliklere göre fiyatlar çıkartarak ürünü size sunar.

Tekstil torbası için tekstil poşeti olarak da adlandırılan bu ürünlerimizi alarak hem firmanızın marka imajını yükseltip hem de uygun fiyatlara bu işi yaptırdığınızdan dolayı tercih edilir olursunuz.

En ideal hizmeti en uygun fiyatlara sunarak da özellikle sektörün lideri olan yurtteks branda bu bağlamda siz değerli müşterilerinin siparişlerini beklemektedir. Firmamız yetkililerini aradığınızda göreceksiniz ki sektörün en maliyetli fiyatlarını sizlere sunarak sizin işinizin görülmesine büyük katkı sağlamaktadır.

Branda Tekstil Torbası Firma Bilgileri:

ADRES: BAGCILAR ASFALTI CD. YENİ MAHALLE NO:60 DÜKKAN 1 BAGCILAR  İSTANBUL.

Telefon : 0212 651 57 44. Mobil : 0533 638 44 67.

]]>
http://www.bagcilarfirmarehberi.com/tekstil-tasima-torbasi/feed/ 0
Uydu Anten Servisi http://www.bagcilarfirmarehberi.com/uydu-anten-servisi/ http://www.bagcilarfirmarehberi.com/uydu-anten-servisi/#respond Tue, 17 Apr 2018 17:23:31 +0000 http://www.bagcilarfirmarehberi.com/?p=4076 Evetttttttttttt

Bugün Uydu Anten Servisi Hizmeti Veren yeni bir uyducu firmayı sizlere tanıtacağız. Seçmen olarak sizler saflarınızı da düşünürseniz eskisi gibi ekonomik olarak değil kaliteli ve uzun yıllar sizlere fayda sağlayacal uydu anten ihtiyaçlarınızı özenle sunmaktayız.

Yukarıdaki görsellerde görüldüğü üzere uydu anten servisi firması olarak uydu servisi, televizyon servisi, elektrik servisi, güvenlik sistemleri gibi 4 farklı branşta rol almaktadır.

Uydu anten servisi firması olarak yani teknik34 olarak özellikle uydu servisi ve televizyon yani tv servisi konusunda firmamız uzmanlaşmış kendi içerisinde bulunan departmanlar aracılığıyla hizmet vermektedir.

Peki Firma Sizlere kaliteli hizmet verdiğini nasıl anlarız veya uydu anten servisi firması istanbul’da hangi bölgelere hizmet vermektedir.

uydu-servisi-hizmet-yerleri

Bağcılar uydu servisi, Bakırköy uydu servisi, Florya uydu servisi, avcılar uydu servisi, güngören uydu servisi gibi başlıca bölgeler olmak üzere yukarıdaki görselde hangi bölgelere hizmet verdiğimize ulaşabilirsiniz.

Örneğin yukarıdaki görseli bağcılar bölgesinde uydu servisi verdiğimiz bir makalemizde paylaşmak üzere tasarlamıştık. Google görsellerden bizlere ulaşacak müşterilerimize  kolaylık olsun diye uydu markalarının reciverların, çanak antenlerin  bir arada olduğu güzelce bir tasarım olmuştur.

Bu görsel ise yine bağcılarda ikamet eden müşterilerimiz için neden bizleri tercih etmeliler onu resmeden bir görseldir. Bağcılar uydu anten servisi olarak En hızlı servisi, Kesintisiz Destek’i ve Profesyonel ekipmanları  bir arada sunan bizleri tercih sebebinizdir.

Peki Uydu anten servisi olarak firmamıza kolayca ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız nelerdir bunu ise yukarıdaki okunaklı uydu servisi telefon numarası görseli aracılığıyla da sizlere sunduk.

Son olarak ise Genel olarak sizlere hizmet sunduğumuz web sitemiz olan teknik34.com ‘in görselini paylaşalım.

]]>
http://www.bagcilarfirmarehberi.com/uydu-anten-servisi/feed/ 0
İstanbul Uydu Servisi http://www.bagcilarfirmarehberi.com/istanbul-uydu-servisi/ http://www.bagcilarfirmarehberi.com/istanbul-uydu-servisi/#respond Sat, 14 Apr 2018 16:45:23 +0000 http://www.bagcilarfirmarehberi.com/?p=5457 İstanbul Uydu Servisi

Hayatın belirli zamanlarda veya pek çok zaman içerisinde uydu servisi ihtiyacı ortaya çıkabiliyor. Uydularda yaşanabilecek sorunlar nedeniyle televizyon keyfinin tamamen kesilmesi veya yarıda kalabilmesi mümkün oluyor. Aynı şekilde uydu montajı yaptıracaklar için de zaman değerli olduğundan dolayı, yapılan çalışmaların uzun süreli olarak gerçekleştirilmesi durumunda can sıkıcı sonuçlarla karşı karşıya kalınabiliyor.

İstanbul Uydu Servisi ekibi olarak, İstanbul’un ilçelerinde ve ilçelerde yer alan tüm mahallelerde kusursuz uydu hizmetlerini sağlıyoruz. Tüm uydu markaları üzerine uzmanlığa sahip olan ekibimizle beraber, uydularınız için gerekli olan tüm işlemleri kalite standartları çerçevesinde tamamlıyoruz. Her anlamda doğru ve çözüme odaklı olarak gerçekleştirdiğimiz fark yaratan çalışmalarımız sayesinde kusursuzu sağlıyoruz.

İstanbul Uydu Servisi Ekibi Her Yerde Üstün Hizmet Sunar

Uydular, geçmiş yıllarda sadece belirli marka ve modellerde mevcut olarak kullanıcılar için satışa sunuluyorlardı. Gelişen teknoloji ile uyumlu olacak şekilde günümüzde artık pek çok marka üstün uydu modellerini kullanıcılara getiriyor.

İstanbul Uydu Servisi ekibi olarak gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarımızda üstün hizmet seviyesini sağlıyor olmamızın ayrıcalığını başından sonuna kadar yaşatmayı biliyoruz. Servis ekibi olarak, güçlü referanslarımız ve daha fazlasıyla beraber geliştirdiğimiz modern yöntemlerin ayrıcalığını yaşatıyoruz.

Hem iyi kalite hem de iyi fiyat çalışmaları sağlayarak uydularla alakalı olan tüm ihtiyaçlar için İstanbul Uydu Servisi markası haline geliyoruz. Listenin zirve noktasında yer alıyor olmamız sayesinde müşterilerimize mükemmeli sunuyoruz.

]]>
http://www.bagcilarfirmarehberi.com/istanbul-uydu-servisi/feed/ 0
Elektronik Sigara http://www.bagcilarfirmarehberi.com/elektronik-sigara/ http://www.bagcilarfirmarehberi.com/elektronik-sigara/#respond Sun, 25 Mar 2018 15:31:08 +0000 http://www.bagcilarfirmarehberi.com/?p=5440 Elektronik Sigara için son günlerde hakkında bir takım söylentiler olsa da sokakta yürüdüğünüzde bir çok kişinin artık elinde farklı farklı modellerde elektronik sigara görmeniz mümkündür.

Bir takım kuruluşların bu ürünler hakkında sağlık açısından söylentileri bir kenarıda dursun öylesine büyük bir piyasa haline gelen elektronik sigara sektörü için sizlere bir takım açıklamalarda bulunarak bilgilendirme yapmayı önemsiyoruz.

Bu ürünleri tercih edecekler için piyasada bulunan markaların başlıca Kangertech, Joyetech, Eleaf, Halo, Innokin, Vaporesso, Smok, Justfog, Wismec, Geekvape ve Aspire gibi markalar Elektronik Sigara sektörüne yön verdiğinden sizlerde talep edeceğinizde rüştünü ispatlamış bu markaları seçebilirsiniz.

Elektronik Sigara Modelleri: https://www.esigarakapida.org/elektronik-sigara

Elektronik sigarayı beğendikten sonra sıradaki aşama bunların likit denilen farklı aroma ve özelliklerinde bulunan sıvılarıdır. Bu elektronik sigara likitleri ile farklı aramolarda zevkle beğendiğinizi seçerek sigara içmeyi de farklı bir zevke dönüştürmeniz mümkündür.

Elektronik Sigara Likitleri: https://www.esigarakapida.org/e-likit-dolum-sivisi

Eğer zaman içerisinde aldığınız ürün ile alakalı sorunlar yaşadığınızda ne yapacağınızı bilmiyorsanız en kolay yöntem bu ürünü aldığınız firma ile irtibata geçerek ürün hakknda daha doğrusu sorununuz hakkında bilgilendirme yaparak sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz. Daha çok tek parça satıldığı gibi parçaları ile de sizlere teknik servis sunan firmalar tercihiniz olmalıdır.

Profesyonel Kullanıcıların satın aldığı Elektronik Sigara Set ve Kitlerin kulllanımında ihtiyaç duyulan tel(kanthal,nikel,titamyum)vb, cotton pamuk, silika buradan ve kendi likitini hazırlarken ihtiyaç duyduğu çeşitli aroma, nbase(vg/pg), nicotin booster gibi ürünlere buradan ulaşabilir ve beğendiğiniz ürünleri aynı gün ister nakıit ister kapıda ödemeli kargo edilmek üzere satın alabilsiniz. Üstelik 150 tl üzeri toplam alışverişlerinizde kargo bedava!

Elektronik Sigara Firması:

Web: https://www.esigarakapida.org

Telefon: +(90) 544 535 9896

Adresi: Beylikdüzü – İstanbul

Mail Adresi: info@esigarakapida.org

Ürünler: Elektronik Sigara,  E-Likit Dolum Sıvısı, Coil – Yedek Parça, Atomizerler, Batarya-Mods-Piller

Direkt olarak esigara modelleri sayfasını ziyaret ederek ihtiyaç duyduğunuz modelleri seçmek için sizlere kısa yol olarak sunacağımız adres işinizi görerek sizlerde elektronik sigara ve modellerine ulaşarak keyiflenebilirsiniz.

(bkz.https://www.esigarakapida.org/elektronik-sigara)

]]>
http://www.bagcilarfirmarehberi.com/elektronik-sigara/feed/ 0
Salon Dekorasyonu http://www.bagcilarfirmarehberi.com/salon-dekorasyonu/ http://www.bagcilarfirmarehberi.com/salon-dekorasyonu/#respond Thu, 22 Mar 2018 14:32:57 +0000 http://www.bagcilarfirmarehberi.com/?p=5436 SALON DEKORASYONU

Yaşam alanı olarak değerlendirilen evlerde pencere, kapı gibi detaylar bulunmaktadır ve bunların sayısı daireye bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Odaların dekorasyonu bireyler tarafından yapılmakta ve eşyalar yerleştirilmektedir.

Günümüzde kiralama veya satın alma opsiyonu için değerlendirilebilecek alternatifler mevcuttur. Bir evin bölümleri arasında salonda yer almaktadır ve bu alanda bazı düzenlemeler yapılabilmektedir.

Öncelikle dekorasyonun tanımını yapmamız gerekirse yaşanan mekânın verimli ve estetik olarak düzenlenmesine verilen isim şeklinde özetlemek mümkündür. Evlerde sık kullanılan alanlar arasında oturma odası ve salon yer almaktadır.

Bazen salon küçük olabilmektedir. Bu durumda salon dekorasyonu için bazı detaylar üzerinde durularak güzel bir alan oluşturulabilir. Duvarlarda açık pastel renkler kullanmak, mobilya seçiminde ölçülere dikkat etmek gibi hususlar bu anlamda değerlendirilebilir.

SALON DEKORASYONU ÜZERİNE

Evlerde kullanılan eşyalar zaman içersinde yeni özelliklerle buluşmuş durumdadır. Çamaşır makinesinden süpürgeye, bulaşık makinesinden buzdolabına kadar birçok eşya üretilerek piyasaya sürülmekte ve bireylerin beğenisine sunulmaktadır.

Salon dekorasyonu için aynaya da yer verilmektedir. Bu anlamda pencerenin karşısındaki duvarda ayna kullanılması mümkündür. Salon düzenlemesini bireyler beğenileri doğrultusunda yapabilmektedir zira kimisi sade bir salondan yanayken kimi renkli bir salon tercih edebilmektedir.

Yaşanılan mekânı farklı kılacak ve bulunduğu yerin ambiyansını değiştirecek unsurlardan biri aynalardır. Evin girişine yerleştirilecek aynalarda yine ışığı yansıtarak mekânı aydınlatmaktadır. Ayna kullanımının görüldüğü yerlerden birisi de banyolardır ki burada lavabo üzerine yerleştirilebilmektedir.

]]>
http://www.bagcilarfirmarehberi.com/salon-dekorasyonu/feed/ 0
Bağcılar Evlere İş Verilir http://www.bagcilarfirmarehberi.com/bagcilar-evlere-is-verilir-2018/ http://www.bagcilarfirmarehberi.com/bagcilar-evlere-is-verilir-2018/#respond Fri, 16 Mar 2018 18:15:41 +0000 http://www.bagcilarfirmarehberi.com/?p=5404 Bağcılar Evlere İş Verilir 2018

İlan: İstanbul Bağcılar veya Güngören civarında ikamet eden ve evde iş yapabilecek, evden çalışabilecek kişiler arıyoruz.

İşimiz ÜRÜN SALLANTI KARTI, ETİKET, İP BAĞLAMA ve buna benzer evde yapılabilecek işlerden oluşmaktadır. Evde çalışmak, ek gelir elde etmek isteyen herkese iş gönderilir.

İşimiz süreklidir. Uzun süreli çalışmak isteyen ciddi kişilerin araması rica olunur. Başvuru yapmak ve bilgi almak için müracaat

SALİM BEY; 0543 471 04 10

SELVİ HANIM;  0537 712 28 98 no’ lu numarayı arayabilirsiniz.

ADRES; Bağcılar Caddesi, Yenigün Mahallesi 623. Sokak No: 17 / C Bağcılar / İstanbul

Sizlerde bağcılar’da ikamet ediyorsanız çekinmeden ödeme noktasında sorun yaşamadan ek gelir elde edebilirsiniz. Hemen yetkilileri arayarak ister salim bey’i isterseniz selvi hanım’ı arayarak evinize, ailenize ek gelir elde edebilirsiniz.

Bağcılar’da Evde Ek İş Yapılarak Kaç Para Kazanılır?

Evde ek iş yapmak isteyen bayanlar evden çıkmadan ev halkının da bazı zamanlarda desteğini alarak ayda 500-3000 TL gelir elde edebilir. Yani çok da kazanabilir az da kazanabilirsiniz. Bu sizin yeteneğinize bağlı. Bu konuda uzun yıllardır çalışan bayanlar daha tecrübeli olduğu için, hem kendi ekiplerini kurmakta hem de bu sayede çok daha fazla para kazanmaktadır. Evde ek iş yaparak siz de ev giderlerine katkı yapabilirsiniz.

]]>
http://www.bagcilarfirmarehberi.com/bagcilar-evlere-is-verilir-2018/feed/ 0
Banyo Tıkanıklığı http://www.bagcilarfirmarehberi.com/banyo-tikanikligi/ http://www.bagcilarfirmarehberi.com/banyo-tikanikligi/#respond Fri, 09 Mar 2018 07:22:45 +0000 http://www.bagcilarfirmarehberi.com/?p=5390 Banyo Tıkanıklığı

Bir ev için en önemli noktalardan birisi olan banyo, sürekli olarak kullanılıyor olmasıyla beraber tıkandığı durumlarda hayatın akışına olumsuz anlamda yüksek seviyede etki eder.

Banyo tıkanıklığı oluştuğu görüldüğü durumlarda amatör bir şekilde müdahale etmek yerine, firmamızla iletişime geçerek banyo tıkanıklığı için gerekli hizmeti alabilme olanağına sahipsiniz.

Banyo tıkanıklığıyla karşı karşıya kaldığınız durumlarda, en hızlı çözüme ulaşmanızı sağlayacak şekilde çalışıyor olmamız itibariyle aynı zamanda sizlere memnuniyet odaklı olarak banyo tıkanıklığı açma hizmetini kaliteli bir şekilde getiriyoruz.

Bulunduğunuz noktaya gerekli olan aletlerle geliyor olmamız sayesinde, banyodaki tıkanıklık durumuna yönelik gerekli kontrolleri gerçekleştirmekle beraber sorunun kaynağını belirliyoruz.

Banyo Tıkanıklığı Ciddi Bir Sorundur

Banyo tıkanıklığı nedeniyle banyolar kullanılamaz hale geldiklerinden dolayı ciddi bir sorun olarak görülmelidir. Tıkanıklıkların önemsenmemesi durumunda ortaya daha kötü sonuçların çıkabilmesi söz konusudur.

Tıkanıklık Açma konusunda siz değerli müşterilerimizin bütün taleplerini itina ile yapan bir firma olarak artık sizlere yerinde ve profesyonelce hizmet verdiğimizi bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Banyoların tamamen kullanılamaz hale gelmesiyle veya zorunlu tadilat gerekliliğiyle ortaya çıkabilecek olan ileri seviyedeki sonuçlarla karşı karşıya kalmamak için müdahalenin mümkün olan en kısa zamanda gerçekleştirilmesi gerekliliği bulunur.

Banyo tıkanıklığı için sahip olduğumuz profesyonellikle beraber, uzman ekibimizle gerçekleştirdiğimiz çalışmaların tamamında her zaman müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz.

Çalışmaların başından sonuna kadar gerekli olan bilgilendirmeyi gerçekleştiriyor olmamızla beraber, her tip banyonuz için mevcut olan tıkanıklık sorununa yönelik olarak tespit gerçekleştiriyoruz. Banyo tıkanıklığı artık bir kâbus olmaktan çıkarak basit bir soruna dönüşüyor.

]]>
http://www.bagcilarfirmarehberi.com/banyo-tikanikligi/feed/ 0
Bağcılar Telefon Tamircisi http://www.bagcilarfirmarehberi.com/bagcilar-telefon-tamircisi/ http://www.bagcilarfirmarehberi.com/bagcilar-telefon-tamircisi/#respond Wed, 21 Feb 2018 19:26:16 +0000 http://www.bagcilarfirmarehberi.com/?p=5370 Adıgüzel Elektronik Hizmetin Doğru Adresi

Bağcılar telefon tamircisi olarak siz değerli müşterilerimize profesyonelce hizmetlerimizi sunmaktayız. Bugün artık her evde bütün ebeveynlerde telefon olması nedeni ile artık günümüzün en çok arıza ve sorun oluşturan bir unsuru olarak karşımıza çıkmaktadır. Firmamız Adıgüzel Elektronik olarak Telefon Tamiri için en doğru adresiniz firmamızdır. Telefonlar artık teknolojinin grelişmesi ile çağ atlasa da imalat kaynaklı bir takım hatalar ve sorunlar oluşturabilmektedir. Bunlar bazen telefon donması, ekran renk değiştirmesi, sistemsel hatalar olabildiği gibi bir takım dış unsurlar kaynaklı da telefonlar bozulmaktadır.

Bağcılar Telefon Tamircisi Bilgileri:

Firma Adı: Adıgüzel Elektronik

Telefon : 0535 290 24 34 – 0212 462 72 59

Email: tuncayrmz@hotmail.com

Adres: Yıldıztepe mahallesi 512. Sokak No: 2 / D Parseller / Bağcılar / İSTANBUL

İşte bu hususlarda telefon camı kırılması, telefon kırılmaz cam takılması, telefon açılıp kapanması vb. bir sürü sorunlarınızda bağcılar ‘da telefon tamircisi aramanıza gerek kalmadan sektörün bu hususta daha doğrusu yıldıztepe mahallesinin en iyi telefoncusu olarak adıgüzel telefon tamiri olarak lokasyonumuzda sizleri beklemekteyiz.

Telefon tamir ettirmek için teknik servislere telefonumu verirken yaşayacağınız en büyük sorunların başında telefonlarınızın kesin olarak tamir edilip çalışır vaziyette sizlere teslim edilmemesi olabilmektedir. Bu nedenle firmamızın kaliteli ve garantili olarak telefon tamiri bağcılar olarak sizlere telefon tamiri, telefon cam değişimi, telefon ekran değişimi hizmetleri vererek de hizmetlerimizi sunuyoruz.

Bağcılar Telefon Tamircisi 0535 290 24 34

Telefonunuz arızalandıktan sonra cihazınızın garantisi varsa ilk olarak yetkili servisin yolunu tutuyoruz fakat yetkili servislerde ki onarım süresinin ortalama 20 iş günü olması ve kullanıcı hatası kaynaklı ürünlerde onarım fiyatlarını çok yüksek tutmalarından dolayı çoğu zaman bu durumlardan dolayı yetkili servislere cep telefonumuzu teslim etmekten çekiniyoruz.   

Sizlerde bu tip durumlar başvuracağınız en doğru adresiniz Bağcılar Adıgüzel Elektronik olarak bizlerdir. Bize servis için gelirken aklınızda mutlaka olması gereken bir kaç hususu açıklayarak konumuzu kapatalım.

Cep telefonunuzun ekranı kırıldı, Cep telefonunuzun ekranı çizildi, Cep telefonunuzun ekranı çatladı, Telefonunuz artık eskisi gibi hızlı değil, telefon için bağcılarda telefoncu bulamıyorsunuz, telefonlarınızın dokunmatiği bozuldu.

Bağcılar Telefoncu olarak (Kırık / Çatlak / Donuyor / Leke var / Pixel hatası) gibi bir çok soruna firmamız en bahis siteleri hızlı şekilde müdahele ederek Bağcılar’ın en iyi telefoncusuyuz.

Bağcılar Telefon Tamircisi Bilgileri:

Firma Adı: Adıgüzel Elektronik

Telefon : 0535 290 24 34 – 0212 462 72 59

Email: tuncayrmz@hotmail.com
Adres: Yıldıztepe mahallesi 512. Sokak No: 2 / D Parseller / Bağcılar / İSTANBUL

HARİTADA BİZİ BULUN

]]>
http://www.bagcilarfirmarehberi.com/bagcilar-telefon-tamircisi/feed/ 0
Brode Nakış İpliği http://www.bagcilarfirmarehberi.com/brode-nakis-ipligi/ http://www.bagcilarfirmarehberi.com/brode-nakis-ipligi/#respond Fri, 16 Feb 2018 16:05:57 +0000 http://www.bagcilarfirmarehberi.com/?p=5363 Bugün sizlere nakış sektörünün öncü markalarından olan ve sektöre yeni girmesine rağmen yüksek oranda ele almış ve bütün servis ve ürün gruplarına ileri seviye hizmet görerek kalitesini ıspatlamış OZSA İPLİK ‘i az da olsa tanıtma imkanını yakalamış olacağız.

Ozsa İplik Firması olarak müşterilerine özellikle Brode Nakış İpliği, polyester nakış iplikleri, Polyester dikiş ipliği, Nakış telaları, Lazer tela gibi tüm nakış ve konfeksiyon ürünlerini kapsayan ürün yelpazesine sahip olarak bütün hizmetlerini bir o kadar da etkili olarak hizmet sunmaktadır.

Brode Nakış İpliği

Brode Nakış İpliği

Ozsa iplik, İstanbul ve Türkiye’nin önemli markalarından oluşan ürün portföyüne her geçen gün yenilerini ekleyerek siz müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek için titizlikle çalışmalarına devam etmektedir..!

Bu nedenle brode nakış ipliği hizmeti almak isteyen ve bunu alırken yanında etkili müşteri hizmetlerimizden kalıcı ve çözüm odaklı servislerden faydalanmak isterseniz bu konuda firma sizlere en büyük destekçi olacaktır. Bu konuda gelişmiş seviyeye sahip müşteri temsilcileri, bütün nakış iplikleri alanında tecrübeli olduklarından sizler siparişlerinizi bir kere vererek arkanıza yaslanın ve kalitenin tadını çıkarın.

Özellikle İstanbul gibi yoğun bir şehirde trafiğin bütün ayrıntılarına sahip servis elemanları ile de sipariş verdiğiniz nakış iplikleri tıpkı talep verirken ne kadar rahat ise, talepleriniz aynı gün içerisinde sizlere ulaşarak işlerinizi devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Hizmetlerimizin her kademesindeki uzman ekibimiz onlara yıllarca destek vererek uzman bir iş gücünün inanılırlığını kat etmektedir. Bu, aynı zamanda, tepki süresini azaltmamıza ve iplik sektörü ve nakış ipliği hizmetleri olmak üzere, zamanında teslimat ve hizmetler sunmamıza yardımcı oluyor.

Ozsa iplik kalitesini sunmanın yanı sıra siz değerli müşterilerinin de bütün satınalma süreçlerini iş ortağı mantığı ile kolayca çözümler ve sizlere süreçlerinizi sabırlı yönetmesi ile de vakit kaybettirmeden ihtiyaç duyacağınız bütün malzemeleri hızlıca alabilme imkanına kavuşturmaktadır. Hemen sizlere firmanın nakış ipliği sektöründeki iletişim bilgilerini sunalım.

Ozsa Brode Nakış İpliği İletişim Bilgileri

Firma Adı: Ozsa İplik

Adresi: Çobançeşme Mahallesi Meriç 1 Sokak 8/A Bahçelievler / İSTANBUL

Telefonlar: 0532 274 39 02 // 0532 676 42 53

Email: info@ozsaiplik.com – ozan@ozsaiplik.com – sadullah@ozsaiplik.com

Web: www.ozsaiplik.com

Ürün Grupları: Brode Nakış İpliği, polyester nakış iplikleri, Polyester dikiş ipliği, Nakış telaları, Lazer tela gibi tüm nakış ve konfeksiyon ürünleri

]]>
http://www.bagcilarfirmarehberi.com/brode-nakis-ipligi/feed/ 0
Muayene http://www.bagcilarfirmarehberi.com/muayene/ http://www.bagcilarfirmarehberi.com/muayene/#respond Sat, 10 Feb 2018 09:29:36 +0000 http://www.bagcilarfirmarehberi.com/?p=5301 Periyodik Kontrol ve Muayene hizmetleri veren belgelendirme kuruluşudur. Muayene.com Teknik Kontrol, Periyodik Muayene, Denetim, Teknik Muayene vb. hizmetleri vermektedir.

]]>
http://www.bagcilarfirmarehberi.com/muayene/feed/ 0
K-Design Oto Koltuk Kılıfı http://www.bagcilarfirmarehberi.com/k-design-oto-koltuk-kilifi/ http://www.bagcilarfirmarehberi.com/k-design-oto-koltuk-kilifi/#respond Sat, 10 Feb 2018 09:27:56 +0000 http://www.bagcilarfirmarehberi.com/?p=5341 K-Design oto koltuk kılıfları 20 yılı aşkın süredir oto koltuk kılıfı imalat toptan ve perakende satışı yapmaktadır.Standart ve araca özel dikim koltuk kılıfı çeşitleri ile hizmetinizdedir.

]]>
http://www.bagcilarfirmarehberi.com/k-design-oto-koltuk-kilifi/feed/ 0
KARACA TİCARET – KARACA CHEMICALS http://www.bagcilarfirmarehberi.com/karaca-ticaret-karaca-chemicals/ http://www.bagcilarfirmarehberi.com/karaca-ticaret-karaca-chemicals/#respond Sat, 25 Nov 2017 21:04:45 +0000 http://www.bagcilarfirmarehberi.com/?p=5310 laboratuvar sarf malzemeleri, genel kimyasallar, deney malzemeleri, kimyasallar satışı, monsel solüsyonu, gümüş nitrat, toz boyalar, metilen mavisi, malahit yeşili, metal powders, metal tozları

]]>
http://www.bagcilarfirmarehberi.com/karaca-ticaret-karaca-chemicals/feed/ 0
Dünya Perde http://www.bagcilarfirmarehberi.com/dunya-perde/ http://www.bagcilarfirmarehberi.com/dunya-perde/#respond Tue, 05 Sep 2017 20:11:31 +0000 http://www.bagcilarfirmarehberi.com/?p=5295 Dünya Perde Sistemleri 2002 Yılından Bugüne kadar daima Kendini Yenileyerek En son Model Perdelerin Üretimini Yapmayı Ve Perakende Satış Hizmetini Siz Değerli Müşterilerimize sunmuştur Stor Perde, Zebra Perde, Jaluzi Perde Ve Dikey Perde imalatımız Bugünlere Kadar tecrübe Ve Kaliteyle Devam Etmekteyiz. Bizden Fiyat Almadan Evinize Ofisinize işyerinize Perde Yaptırmayın Okul, hastahane, dershane, çocuk yuvaları gibi Yerlerinizi Bizden Fiyat Almadan Yaptırmayın
Arayın Uzman Ekibimiz Geldin Yerinizde Ölçü Keşgi Yapalım
Ürünlerimiz Garantili Ve Kalitelidir.

]]>
http://www.bagcilarfirmarehberi.com/dunya-perde/feed/ 0
Bağcılar Anaokulları http://www.bagcilarfirmarehberi.com/bagcilar-anaokullari/ http://www.bagcilarfirmarehberi.com/bagcilar-anaokullari/#respond Mon, 26 Jun 2017 05:14:10 +0000 http://www.bagcilarfirmarehberi.com/?p=5208 Bağcılar Anaokulları

Bireysel başarının ilk adımı olan anaokulları, her çocuğun mutlaka uğraması gereken eğitim yuvalarıdır. Bu yaşlarda uygulanacak doğru bir eğitimle çocuklarda üretkenlik, disiplin, sorumluluk, kendini ifade etme becerileri hızlıca oluşmaya başlar.

Aynı zamanda çocukları tam anlamıyla hayata hazırlayan anaokulları, onların ilkokul dönemine de kolay adapte olmasını sağlar. Anaokulları arasında en iyi seçim olacak olan Bağcılar anaokulu çocukları gönül rahatlığıyla teslim edeceğiniz kusursuz eğitimin kapılarını açan bir anaokuludur.

Neden İlkizler Bağcılar Anaokulu ?

Çocuğun oyun dönemlerinden biri olan anaokulu dönemi, ayrıca onun en kolay eğitilebilir olduğu dönemlerden biridir. Eğitimi ve eğlenceyi birleştiren Bağcılar özel anaokulu bu dönemlerde çocuğunuzun hem öğrenmesini, hem de yaşının gerekliliği gibi doyasıya eğlenmesini sağlar. Sahip olduğu oyun alanlarıyla çocuğunuz günün nasıl geçtiğini fark etmeden, burada çok güzel zamanlar geçirebilir.

Anaokulu seçimi öylesine önemli bir durumdur ki neticesinde çocuklarınıza verilecek eğitim onları geleceğe hazırlayacağı için siz siz olun gelin Bağcılar’ın en iyi Anaokulları arasında olan İlkizler Anaokulu tercih ederek kazançlı çıkın..!

Ayrıca el becerilerini geliştirecek aktiviteler, aktif öğrenme hizmeti, algının güçlendirilmesi işlemi, doğru öğrenimi sağlama da yine bu dersliklerde verilir. Geleceğe pozitif bakan çocuklar yetiştirme amacı güden İlkizler anaokulu, kaliteli eğitimin ilk adresi durumunda olacaktır.

Çocukların bakış açılarını geliştiren eğitmenler sayesinde, çocuklar yaşıtlarına nazaran daha aktif ve sosyal bireyler olacaklardır. Aynı zamanda servis hizmeti de sunan İlkizler Bağcılar anaokulları mesafe farkını düşünmeden, çocuklarınızı evlerinize kadar teslim eder. Böylelikle çocuklarınızın gidiş ve geliş durumunu düşünmek zorunda kalmazsınız. Bağcılar meb anaokulu arayanlar için, İlkizler anaokulu doğru bir seçim olacaktır.

Bağcılar Anaokulları Görselleri

Bağcılar Anaokulları Adresi :

Merkez Mahallesi 3. Sokak No: 31 Bağcılar – İstanbul NOT: Bağcılar Tramvay Son Durak

Bağcılar Anaokulları Web:

www.ilkizleranaokulu.com

Bağcılar Anaokulları İletişim :

Telefon: 0212 434 41 66
Gsm: 0506 065 83 01

]]>
http://www.bagcilarfirmarehberi.com/bagcilar-anaokullari/feed/ 0
İkinci El Lokanta Malzemeleri http://www.bagcilarfirmarehberi.com/ikinci-el-lokanta-malzemeleri/ http://www.bagcilarfirmarehberi.com/ikinci-el-lokanta-malzemeleri/#respond Mon, 26 Jun 2017 04:14:09 +0000 http://www.bagcilarfirmarehberi.com/?p=5200 İkinci El Lokanta Malzemeleri

Güneş ticaret lokanta malzemeleri firması olarak istanbul’un heryerınde ikinci el mutfak ekipmanları komple alınır satılır İş hacmi gun gectıkce buyuyen firmamiz elden cıkarmak istedıgınız yada tedarik etmek istediğiniz ürünlerinizi kolaylıkla temin eder.

  • ikinci el mutfak ekipmanları alınır
  • ikinci el mutfak ekipmanları satılır
  • A dan Z ye komple endüstriyel mutfak ekipmanları Alınır Satılır

Firmamız hakkında detaylı bilgi alabilmek için iletişim numaramız olan  0532 289 10 45 bizleri dilediğiniz zaman arayarak ikinci el lokanta malzemelerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsinizi.

Tel: 0532 289 10 45

Adres: Bulgurlu Mah. Söğütlü Çayır Caddesi, Sivaslı Sokak, No:16/A Üsküdar/ İstanbul

]]>
http://www.bagcilarfirmarehberi.com/ikinci-el-lokanta-malzemeleri/feed/ 0
Doyum Catering http://www.bagcilarfirmarehberi.com/doyum-catering/ http://www.bagcilarfirmarehberi.com/doyum-catering/#respond Sun, 28 May 2017 22:48:23 +0000 http://www.bagcilarfirmarehberi.com/?p=5139 Doyum Catering 17 yılı aşkın tecrübesiyle ve gıda güvenliğine karşı hassasiyetiyle kendi sektörünün önde gelen isimlerinden biri olmayı başarmıştır. Hijyenden ve malzeme kalitesinden asla ödün vermeyen Doyum Catering, lezzetli yemekleriyle kaliteli hizmet vermeyi ve memnun müşteri portföyü yaratmayı kendine amaç edinmiştir.

Uzman kadrosu ve gıda mühendisleri eşliğinde hazırlanan tüm lezzetlerini, sağlıklı beslenme odaklı menüler haline getirmekte ve insan sağlığına katkıda bulunacak tüm materyalleri titizlikle kullanmaktadır. Mesleğine gönülden bağlı bir ekip ile çalışan Doyum Catering olarak biz, tüm lezzetlerimizde kendi sofranızın sıcaklığını ve güvenilirliğini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

]]>
http://www.bagcilarfirmarehberi.com/doyum-catering/feed/ 0
Merkezi Anten Sistemi http://www.bagcilarfirmarehberi.com/merkezi-anten-sistemi/ http://www.bagcilarfirmarehberi.com/merkezi-anten-sistemi/#respond Fri, 24 Feb 2017 18:56:10 +0000 http://www.bagcilarfirmarehberi.com/?p=5106 Merkezi Anten Sistemi

Merkezi kontrolün sağlanması ile uydu sisteminde birden fazla çanak anten gereksinimi önleyen sistem olan merkezi anten sistemi ya da diğer ismi ile merkezi uydu sistemi çoklu yaşamın sağlandığı tüm mekanlarda kullanılmaktadır. Özellikle site, oteller ve kalabalık sayıda bulunan iş yerlerinde için cazip bir sistem olarak tercih edilen merkezi anten sistemi tek bir kontrol ile birçok yaşam alanına uydu sisteminin ek bir cihaz olmadan kullanımı sağlanmaktadır.

Merkezi uydu sistemi kurulumu bulunan yapılarda cihazların tek tek kurulum yapmasına gerek duyulmamaktadır. Kurulumlar uydu alıcısı yetkili kişilerce yapılmakta olup, cihazlar otomatik bu işleme onay vermektedir. Ancak farklı bir uydu kullanımı istendiğinde ek bir çalışmanın gerçekleşmesi erkemktedir.

Merkezi kurulumda genellikle Türksat 4A uydusu kurulumu gerçekleşir. Bu duruma ek olarak Dijitürk gibi farklı bir uydunun kurulmak istenmesi ile farklı bir kurulumun yapılması gerçekleşmektedir.

Merkezi Anten Sistemi Avantajları

Merkezi Uydu Sistemleri

Merkezi Uydu Sistemleri

Merkezi sistem bir ihtiyaç üzeriine doğmuş olup, oldukça fazla vanataja sahiptir. İlk avantajı her bir dairede çanak anten ve sistem kablolarının kaplamış olduğu alandan vegörüntü kirliliğini önleyen bir yapı sergileyen merkezi antem sistemi ile tek bir kontrol merkezine sahip olan uydu alıcısına kavuşmuş olacaksınız. Merkezi uydu sistemleri fiyatları değişiklik gösterdiği nokta ise bina için kaç daire yapılacaksa o derece fiyatlara değişiklik gösterir. Merkezi uydu sisteminin diğer avantajları ise;

  • Türksat uydusundan tüm TV kanallarını son teknolojik görüntü ile zileme şansı bulacasksınız,
  • Yayıcı kuruluşlara üye olmaksızın, herhangi bir ek üzret ödemeden istediğiniz kanalları izleyebileceksiniz,
  • Ayrıca kendinize özel alacağınız bir uydu alıcısı ile özel olan ve şifreli bir sistem ile çalışan kanallara erişebileceksiniz,

Gibi maddeler merkezi anten sistemi avantajları arasında yer almaktadır.

]]>
http://www.bagcilarfirmarehberi.com/merkezi-anten-sistemi/feed/ 0