Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi Muhtar Adayı Sondoğan ŞAHİN
bağcılar anaokulu, bağcılar anaokulu erken kayıt, bağcılar meb anaokulu
bağcılar web tasarım, web sitesi, bağcılar eticaretbağcılar anaokulu, bağcılarda anaokulu, bağcılar ilkizler anaokulumerkezi uydu sistemiTıkanıklık Açma | Gider Tıkanıklığı Açma
bağcılar firma rehberi tel : 0554 432 22 22

Lokman Çağırıcı Mazbatasını Davul Zurna ile Aldı

lokman-cagirici-mazbatasini-davul-zurna-ile-aldiBağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, yeni dönem mazbatasını binlerce kişinin desteği ile aldı.

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, yeni dönem mazbatasını binlerce kişinin desteği ile aldı. Törende davul ve zurna eksik olmadı.

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan yerel seçimlerde Bağcılar’da rekor kırarak yeni dönemde de görevine devam eden Lokman Çağırıcı mazbatasını törenle aldıç Bağcılar Belediyesi Kültür Merkezi önündeki törene binlerce vatandaşın yanı sıra, belediye meclis üyeleri de katıldı.

Törende konuşan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “85 günlük seçim maratonunda Bağcılar’da bir olduk, iri olduk, diri olduk. Benim öncelikli hedefim Bağcılarlı hemşehrilerimizin gönlüne girmekti ve yüzde 90 müşteri memnuniyeti ile bunu başardık. Bunun için teşekkür ediyorum. Ne kadarı sandığa yansırsa oda bizim için teveccüh olacaktı. Ben tamamının sandığa yansıdığını düşünüyorum” dedi.

Lokman Çağırıcı seçimin sıkıntısız bir şekilde atlatılmasından dolayı İlçe Seçim Kurulu Başkanı ve görevlilerine teşekkür etti.

Lokman Çağırıcı Mazbatasını Davul Zurna ile Aldı sitemize 04 Nisan 2014 tarihinde eklenmiş ve 582 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.