Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi Muhtar Adayı Sondoğan ŞAHİN
bağcılar anaokulu, bağcılar anaokulu erken kayıt, bağcılar meb anaokulu
bağcılar web tasarım, web sitesi, bağcılar eticaretbağcılar anaokulu, bağcılarda anaokulu, bağcılar ilkizler anaokulumerkezi uydu sistemiTıkanıklık Açma | Gider Tıkanıklığı Açma
bağcılar firma rehberi tel : 0554 432 22 22

Nikah Şekeri Malzemesi

nikah-sekeri-blogger-logo

1354032-_mg_0674jpgNikah Şekeri son yıllarda evlilik hazırlığındaki çiftler, eğlenceli ve farklı nikah şekerleri ile hayatlarının en mutlu gününe şahitlik etmek isteyen davetlilere uzun seneler boyunca saklayabileceği hediyeler vermeyi tercih etmişlerdir. Uzun Seneler süregelen bir adet olmasına rağmen bugün nikah şekeri denince akla lokum, akide şekeri, badem ya da susam şekeri, bisküvi, gibi şekerlemeler değil, yüzlerce farklı tasarıma ev sahipliği yapan hediyelik eşyalar gelmektedir… Nikahınıza gelen misafirlerinize kalıcı bir hediye etmeyi tercih eden eşler klasikleşmiş lavanta keseleri, nazar boncukları, kurutulmuş çiçekler, anahtarlıklar, biblolar, şirin oyuncaklar gibi şekerler sunabildiği gibi çok daha lüks seçenekler arasından da tercih yapabilme imkanına sahiptirler. İsmi her ne kadar şeker olsa da, artık nikah şekerinin hediye olarak kullanılması üretici firmaların da yaratıcı fikirler geliştirmesini ve çiftlere farklı seçenekler sunmak için çalışmasını sağlamakta ya da çiftlerin hayal dünyasındaki tasarımı hayata geçirme imkanı sağlamaktadır..

Nikah Şekeri, internet üzerinden sipariş kabul eden nikah şekeri üreticisi firmaların çevrimiçi kategorileri, çiftlerin şeker modeli seçimi konusunda onlarca seçenek arasından seçim yapmasına ve isterse de kendi tasarımına hayat vermesine olanak sağlamaktadır. Sosyal medya’dan sitede yer alan şeker modellerinin resimlerini paylaşarak arkadaşlarından ve akrabalarından da fikir alan çiftler dahi bulunduğu için internetin şeker modeli seçimi konusunda çok büyük kolaylıklar sunduğu söylenebilmekte. Fakat bazı çiftler bu kolaylığın siparişin hazırlanmasına da yansıyacağı gibi yanlış bir fikre de kapılmaktadır. İşte bu süreçte siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz şudur ki lütfen nikah şekeri siparişlerinizi 1 hafta öncesinden sipariş veriniz.

 

Nikah Şekeri Malzemesi sitemize 18 Mayıs 2014 tarihinde eklenmiş ve 1.694 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.