Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi Muhtar Adayı Sondoğan ŞAHİN
bağcılar anaokulu, bağcılar anaokulu erken kayıt, bağcılar meb anaokulu
bağcılar web tasarım, web sitesi, bağcılar eticaretbağcılar anaokulu, bağcılarda anaokulu, bağcılar ilkizler anaokulumerkezi uydu sistemiTıkanıklık Açma | Gider Tıkanıklığı Açma
bağcılar firma rehberi tel : 0554 432 22 22

Şahin Köse Kimdir ?

sahin-kose1967 yılında Gümüşhane´de doğdu. İlköğretim ve liseyi Gümüşhane´de tamamladı. 1991 yılında KTÜ Müh. Mim. Fakültesi´nden İnşaat Mühendisi olarak Mezun oldu. Mezuniyetinden itibaren 4 yıl çeşitli şantiyelerde Şantiye Şefi olarak görev yaptı.

1995 yılında Bağcılar Belediyesi´nde göreve başladı. Sırasıyla Kontrol Mühendisi, Kontrol Amirliği, Kesin Hesap Şefliği ve Fen İşleri Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Şubat 2006 tarihinden itibaren Fen İşleri Müdürlüğü görevini Ocak 2007 tarihine kadar yürütmüştür.

Bir süre İstanbul Büyükşehir Belediyesi Birim Fiyat ve Standartları Müdürlüğünün kurulmasında görev almıştır. Aynı zamanda AĞAÇ A.Ş. yönetim kurulu üyeliği yapmıştır.

Haziran 2007 tarihinden itibaren tekrar Bağcılar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü görevine atanmıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

2009 yılında Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü´nden sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atanmıştır.

ŞAHİN KÖSE RESİM GALERİSİ

Şahin Köse Kimdir ? sitemize 23 Mart 2014 tarihinde eklenmiş ve 2.202 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.